Запалюємо позитивно разом із КВН

27 березня у Палаці культури міста Луцька о 19.00 стартував другий чвертьфінал другого сезону Луцької Ліги КВН. Організаторами заходу виступили «Молодіжна Платформа» спільно із «Delight group», Луцькою лігою КВН та «Батьківщиною Молодою». Захід відбувся під патронатом Луцького міського голови Миколи Романюка.

КВН викликав неабиякий ажіотаж, адже усі квитки розкупили і важко було знайти вільне місце у залі. Саме ж дійство розпочалося із представлення ведучим Сергієм Абрамчуком самого себе та учасників. За участь у півфіналі змагалися такі команди: «Позитивні віруси» (с. Суходоли), «Вікторія Бекхем» (збірна Волині), «Хто Там» (гості із Рівного), «Економ Пропозиція» (зб.економ.ф-ту СНУ), «Ікра» (зб.СНУ). Серед журі був і заступник голови «Батьківщини Молодої» – Роман Перванчук. КВН проходив за підтримки народного депутата України Сергія Міщенка.

Волинський обласний благодійний фонд Миколи Яручика підтримав захід. Крім того, вечір передбачав збір коштів для 7-річного хлопчика Богдана, котрий хворий на цукровий діабет.

КВН складався із 4 конкурсів: «Візитка», «Розминка», «Імпровізація» (деталі повідомили учасникам за добу до гри) та «Стем». Темою другого чвертьфіналу Луцької Ліги стала «Жарти в сторону».

Люди із залу мали можливість проявити себе через запитання до команд під час конкурсу «Розминка». Усі, хто запитував, отримали Q-карту і знижку в ресторані «Театральний». За найкраще запитання глядачка отримала у подарунок 2 квитки на вечірку 6 квітня від «Delight group».  Імпровізаційний конкурс передбачав від команд володіння мовою Миколи Азарова у привітанні із 1 квітня. Найкраще за всю гру проявила себе команда-переможець «Позитивні віруси».

Усіх глядачів чекав несподіваний подарунок – світлове шоу від театру вогню «Sunrise».

Після завершення гри власники запрошень могли безкоштовно відвідати гала-концерт Луцької ліги КВН у спортивно-розважальному комплексі «Зефір».

DSC_7129_1

DSC_7124

DSC_7119

DSC_7103

DSC_7089_1

DSC_7029

DSC_6940

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *