Юні вболівальники забезпечили луцькій “Волині” перемогу

IzKzlZwY9bE_resultМатч 10-го туру української Прем’єр-ліги «Волинь» – «Іллічівець», який відбувся 20 вересня, відвідали особливі вболівальники – діти сироти з Луцького району, яких супроводжували волонтери молодіжних громадських організацій «Батьківщина Молода» та «Твори добро».

Для дітей цей день став можливістю відчути себе справжніми вболівальниками та порадіти святу футболу. Адже, уже на тринадцятій хвилині гри «хрестоносці» вирвались уперед і до кінця матчу так і не дали жодного шансу гостям зрівняти рахунок. Тож діти залишали стадіон задоволені та зігріті радістю перемоги.

«Найбільше, мабуть, дітей вразила тепла атмосфера на стадіоні, у якій вони могли відчути себе частинкою однієї дружньої футбольної сім’ї», – прокоментував подію Роман Перванчук.

«Раніше я ніколи наживо не бачив, як грають футболісти, бачив тільки по-телевізору. А тут все справжнє, всі емоції правдиві. А те як радіють кожному голу – це взагалі щось неймовірне», – поділився юний уболівальник Микола.

«Я вперше у Луцьку і вперше в житті на справжньому великому стадіоні», – додав  щасливий Ярослав.

«Для мене вже стало традицією радувати маленьких друзів. І я дуже сподіваюся, що після сьогоднішнього матчу ці діти зацікавляться футболом та спортом загалом», – розповів голова МГО «Твори добро» Володимир Бут-Гусаїм.

«Думаю, що такі акції дуже корисні для дітей. Оскільки, футбол – це популярний в наш час вид спорту. А спортсмени пропагують здоровий спосіб життя, що в наш час дуже важливо», – додала волонтерка Мирослава Бондарук..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *