Юлія Тимошенко обіцяє збільшити стипендії до рівня прожиткового мінімуму

Фото1011_resultПредставники «Батьківщини Молодої» та депутат Луцькради від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Козюра зустрілися із студентами Луцького базового медичного коледжу, аби пояснити, чому Юлія Тимошенко йде у Президенти та що обіцяє змінити у житті кожного українця.

Депутат Луцької міської ради від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Козюра наголосив студентам-медикам на важливості нинішніх президентських виборів, адже не можна допустити, аби нас знову обдурили.

«Я ніколи не вірив, що Янукович може привести Україну в Європу. Людей обдурили, тому не можна допустити, аби нами знову хтось керував, тим більше представник олігархів. Порошенко — хороший бізнесмен, але Тимошенко пропонує реальні дії. Зокрема, механізм протидії корупції. Якщо внести зміни у законодавство та скасувати норму, за якою записувати людину на диктофон можна лише з її дозволу, то покласти край корупції стане легше. Тоді будь-хто, заходячи до кабінету чиновника, викладача, медика, який вимагає хабар, може записати розмову на диктофон та відразу йти до суду», — наголосив Андрій Козюра.

Також він вказав на прямі зв’язки Петра Порошенка із бізнесом Фірташа.

«Я голосуватиму за Юлію Тимошенко — бійця, в якої є стержень, яку ніхто не зламав і яка свою політичну кар’єру присвятила боротьбі з олігархами», — заявив «батьківщинівець» Андрій Козюра.

Фото1009_result

Керівник молодіжного департаменту Волинського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Олена Ковальчук зосередила увагу студентів медколеджу на програмі Юлії Тимошенко. Вона розповіла, що лідер ВО «Батьківщина» обіцяє збільшити стипендії до рівня прожиткового мінімуму після стабілізації політично-економічної ситуації в країні; вдосконалити, а не відмінити ЗНО, яке в принципі непогано зарекомендувало себе. Також Олена Ковальчук наголосила, що в планах Юлії Володимирівни — надання абітурієнтам грантів на освіту.

Керівник луцького осередку ГО «Батьківщина Молода» Роман Перванчук пригадав, з чого починався Майдан, через що відбувалися перші протести українців. Він зауважив, що не варто сподіватися на різкі зміни в країні, навіть після обрання Президента.

«Молодь стояла на Майдані не заради наших батьків, а заради нашого майбутнього та майбутнього наступних поколінь. Корупційну машину вдалося підірвати, решта — у руках кожного з нас», — сказав Роман Перванчук.

Прес-служба Волинського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *