Який би був «майдан» із Тимошенко? – політичне кафе у Маневичах

uipj80Fiuv4_resultЯкий би був майдан, якби участь у ньому брала Ю. Тимошенко? Чи буде грати свою власну скрипку Порошенко? Ці та інші питання обговорили молоді люди із смт. Маневичі. Політичне кафе щоразу мандрує по Волині і цього разу Батьківщина Молода говорила про варіанти подій, санкції Європи та Сша, адже влада й надалі панічно використовує силу. Близько 20 молодих людей поділилися своїми враженнями щодо подій у Києві та регіонах. Варто зауважити, що були і представники держаної служби, котрі відчувають на собі машину державного контролю. Думки були за і проти майдану, проте усі гості та запрошені погодилися, що люди стали вболівати та переживати за свою країну.

«Мало молоді з Маневицького краю були на майдані, ми хочемо це виправити. Хоча більша половина підтримує дії протестувальників, як і ми. Рахую що майдан мусить  тривати стільки – скільки буде потрібно» – прокоментував кафе, виконуючий обов’язки голови Маневицької Батьківщини Молодої – Ігор Дерлюк.

Нагадаємо: проект «Політичне кафе», це вільна розмова на політично важливі теми для молоді, авторство ідеї, та виконання належить Волинській Батьківщині Молодій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *