Вперше на футбол!- Рожищенська Батьківщина Молода

33418 жовтня Луцька районна організація “Батьківщина молода” спільно з Рожищенською районною організацією “Батьківщина молода” влаштували справжнє свято для з багатодітних сімей та дітей-напівсиріт з рожищенського району. Це був похід на футбольний матч “Волинь-Говерла”. Хоча Волинь отримала поразку, проте юні шанувальники футболу змогли відчути себе у ролі справжнього вболівальника .”Діти були задоволені, повертаючись додому вони викрикували “”ВОЛИНЬ НАЙКРАЩА” – коментує Мирослава Бондарук, заступник голови Рожищенської районної організації “Батьківщина молода”.
“Ніколи я не бачив гри у живу, мав лише можливість спостерігати по телевізору, але тепер мені це вдалося!” коментує вблівальник, Богдан Мартинюк.


“На футбольні матчі, ми стараємось запросити юних вболівальників котрі не мають змоги насолодитися грою з трибун, викрикуючи слова підтримки улюбленій команді та отримати неймовірний заряд емоцій від атмосфери, що там панує… Дякуємо ФК “Волинь” за підтримку та розуміння” – Володимир Бут-Гусаїм, заступник голови Луцької районної організації “Батьківщина молода”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *