Волинський осередок “Батьківщини Молодої” відвідав всеукраїнський з’їзд ВО “БАТЬКІВЩИНА”

Волинський осередок “Батьківщини Молодої” відвідав всеукраїнський з’їзд ВО “БАТЬКІВЩИНА”, та підтримав на посаду кандидата у президенти України – Тимошенко Юлія Володимирівну.

У суботу, 29 березня на Софіївській площі, в самому серці Києва відбулась дійсно вирішальна для долі всієї країни подія. У порядку денному 12-ого Всеукраїнського з’їзду ВО “Батьківщина” значилось лише одне питання – висування кандидата у президенти України від нашої політичної сили.

Хочеться зазначити найвищий рівень демократичності проведення з’їзду. Відкритість, вільний доступ всіх охочих, відсутність будь якого піару та попередньої рекламної агітації.

Єднання цінностей, поглядів та сподівань, багаторічна вірність “Батьківщині” та прагнення до реальних змін у країні, саме заради чого і стояв Майдан. Це все те, що привело кожного з учасників заходу під стіни величної Софії Київської.

Велика кількість запрошених поважних гостей, серед яких Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, керівники братніх європейських партій, а також Микола Луценко, Арсеній Яценюк і звичайні активісти, які своєю підтримкою і постійною працею кожного дня давали Юлії Володимирівні надію і сили боротися.

Перед початком з’їзду, у Софії Київській пройшла розширена нарада Координаційної Ради ВМГО “Батьківщина молода”, на якій було одноголосно прийнято рішення підтримати висування Юлії Володимирівни кандидатом на пост президента України. Зазначене рішення коордради було зачитане зі сцени головою ВМГО “Батьківщина молода” Іваном Крулько.

Ще одним значущим фактом визнання великого внеску нашої громадської організації у загальну перемогу Майдану, стало призначення заступника голови ВМГО БМ, молодіжного лідера Майдану, Сергія Митрофанського довіреною особою кандидата у президенти України Юлії Тимошенко.

Всі 417 делегатів зі всієї України проголосували за підтримку кандидатури Юлії Володимирівни, як кандидата у президенти України від ВО “Батьківщина”. Жодного голосу проти і жодного, що утримались.

Окрім того, як керівництво ВМГО “Батьківщина молода” так і сама Юлія Володимирівна відзначила високий рівень праці, витримки та патріотизму представників Одеської обласної організації ВМГО БМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *