Волинська молодь відвідала щорічне таборування «Канів – 2016: Великі Українці!»

ZDCn5Ad1dI8

Четвертий рік поспіль на території Канівського водосховища молодіжна організація «Батьківщина Молода» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та фонду «Конрада Аденауера» в Україні проводять масштабне молодіжне таборування, куди приїздить молодь із усіх областей України. Цьогоріч табір мав тематичне спрямування, яке торкалося теми безпеки України у військовій, енергетичній та міжнародній сферах. Саме завдячуючи такій темі табір відвідала – Лотте Шиппер (Міжнародний секретар політичної молодіжної організації CDA християнсько-демократична партія Нідерландів), яка розповіла про важливість міжнародної роботи, боротьби із пропагандою російської федерації та чому Нідерланди не підтримали євроінтеграційні наміри України.


Про військову безпеку учасники табору мали можливість подискутувати із воїнами АТО із різних частин ЗСУ та добровольчих батальйонів. Завітали до табору і Народний депутат України – Іван Крулько, Начальник управління молоді та спорту Черкаської ОДА – Максим Зеленський та міський голова м. Черкаси – Анатолій Бондаренко, які розповіли молодим людям про ініціативи та реформи, що стосуються даних тем та виклики, які сьогодні стоять перед молодою українською державою у час військової агресії. Звісно, що учасники таборування з-поміж серйозних тем для роботи мали час для відпочинку в одному із найпрекрасніших куточків України. Купання, спортивні ігри, презентації областей України та десятки нових знайомств стали вже символом таборування.


Головним заходом останнього дня таборування стало вшанування великого українця – Тараса Григоровича Шевченка. Молоді люди піднялися на Тарасову гору та відвідали музей Кобзаря, після чого поклали квіти до пам’ятника. За словами одного із організаторів заходу – Сергія Митрофанського, такі табори чи не єдина можливість створювати діалог між регіонами України та відвідувати величні для українців місця. Наступного року організатори планують проводжувати єднання України під Шевченковою горою та закликають чекати нового зголошення.
coded by nessus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *