Волинська «Батьківщина» вимагає від держказначейства розблокувати платежі місцевих бюджетів

Ay68FEkcaCY_resultАктивісти ВО «Батьківщина» та ВОГО “Батьківщина Молода” 10 жовтня провели мітинг-пікет під стінами управління Державного казначейства у м. Луцьку. Понад три десятки партійців вимагали від чиновників повернути місту заборговані кошти, а це майже 5 мільйонів гривень.

 «Органи місцевого самоврядування, в тому числі Луцька міська рада, отримують бюджетні кошти на програми розвитку, інфраструктуру, інші напрямки з державного бюджету через казначейство. Це своєрідний державний банк. Але уряд Азарова, який своєю політикою довів країну майже до банкрутства, коли бачить, що країні не вистачає грошей, запускає свою загребущу руку в регіони, блокуючи гроші. В результаті – тими коштами, які мають йти, наприклад, до Луцька, уряд закриває дірки, що утворилися в державному бюджеті внаслідок цієї недолугої політики», – заявив під час пікету голова Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко.

Так, за його словами, у Луцьку лишилося ще близько 20 вулиць, які планувалося відремонтувати, затримуються платежі також для Луцького підприємства електротранспорту, серед працівників тролейбусного депо зростає соціальна напруга. Тривалий час невиконаними залишаються зобов’язання перед іншими підрядними організаціями.

Активісти «Батьківщини» стурбовані й тим, що податківці та управління Пенсійного фонду накладають штрафи на комунальні підприємства за несвоєчасну сплату податків, соціальних внесків за роботи, які ніби оплачені та виконані у повному обсязі, але не проведені через органи казначейства.
Резолюцію із вимогами вжити негайних заходів та розблокувати проведення платежів пікетувальники передали заступнику начальника управління Державного казначейства у Волинській області.

Px2s0r26DZ8_result

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *