Волинська Батьківщина Молода відвідала таборування Канів-2015

Pdiz8vJ11zo
14-16 серпня понад 300 активістів «Батьківщини Молодої» зібралися на традиційне таборування «Канів-2015» на березі Канівського водосховища. Понад 50 молодих людей із Волині відвідали таборування.

Гостями та лекторами таборування стали народний депутат від «Батьківщини» та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько, Керівник Служби Голови партії «Батьківщина» Михайло Лівінський, заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський, Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, представник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та інші.
Учасники таборування прослухали лекції про стан реформування молодіжної політики, новий закон про місцеві вибори. Також кожна делегація підготувала про провела презентацію свого обласного осередку «Батьківщини Молодої».

Окрім того, організатори провели волейбольний турнір, у якому перемогла команда з Львівської області, а також поетичний конкурс.

Традиційно в останній день таборування всі учасники піднялися до могили Тараса Шевченка на Чернечу гору, де вшанували пам’ять великого українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *