Волинь має свого депутата у Верховній Раді! Іван Крулько.

eAhGOVmжS0lc25 січня, на Волинь завітав, Іван Крулько, народний депутат України 8 скликання від політичної партії «Батьківщина» та голова ВМГО «Батьківщина молода» та який є головою підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Потрібно щоб громадяни дуже добре усвідомили, що сьогоднішній парламент, це є парламент нової якості і там немає як було раніше, у більшості депутати і з помахом чиєїсь руки голосують одноголосно. Кожна фракція приймає своє рішення відповідно до того чи відповідає це програмовим засадам коаліційної угоди чи програмовим засадам партій і безумовно, як це відповідає інтересам суспільства – зазначив Іван Крулько.

Щодо бюджету України та що очікує громадян після прийняття закону 2015 року державного бюджету за словами Івана Крулька, прийняття відбулося у спосіб який порушує регламент Верховної Ради і Конституції України. Вперше за 25 років незалежності нашої держави, бюджетний комітет України, до якого він входить був полишений можливості розглянути Закон про бюджет України. Тому фракція стала єдиною, яка не голосувала за бюджет на цей рік і вибір був зроблений свідомо.

Головна причина полягає в тому, що хоч із усіх ефірів говориться про те, що в Україні береться курс на децентралізацію, насправді такої децентралізації не відбулось, тому що децентралізація передбачає передання не просто функцій, а передання реальних фінансових ресурсів  на місця. Краще місцева рада та  громада знає куди їм потрібно спрямувати кошти, а не центр. Тому безперечно, ми сподіваємося,  що в змінах, які будуть запропоновані  до бюджету  і будуть голосуватись у ВР на початку лютого цього року . Ми зможемо домогтись того, що ті всі речі, які прийняті в бюджеті, які не відповідають очікуванням суспільства  будуть змінені.

Щодо питання про волонтерство, за останній час мільйони українців добровільно почали вирішувати проблеми постачання продовольства військовим та облаштування життя переселенців. Мова йде про цілу армію волонтерів, які стали для бійців надійним тилом. Однак вони й досі не мають можливості нормально працювати через недоліки законодавства.

kVdiRGrTYmI

У парламенті з ініціативи Івана Крулька та представників членів фракцій, що входять до коаліції, зареєстровано законопроект 1408, який вносить зміни до діючого Закону «Про волонтерську діяльність» та відповідає потребі часу. Авторами цього законопроекту витупили представники громадянського суспільства та експерти у сфері волонтерської діяльності.

2j4q8VXu-OY

Також законопроект одноголосно підтримано на засіданні Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту. Тому ми знаємо і впевнені, що  та хвиля суспільно значущої благодійної діяльності мільйонів українських активності громадян, яка стала нормою для всіх протягом останнього року, нарешті отримає справедливе законодавче визначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *