Волинь: Батьківщина молода просить владу помовчати на вшануванні Небесної сотні

Громадські активісти звернулися до голови Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика та луцького міського голови Миколи Романюка з проханням щодо заходів вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. – за матеріалами Волинського агенства розслідувань.

Відповідне звернення зареєстрували 17 лютого у Волинській ОДА.

Під зверненням підписалися представники восьми громадських організацій, серед яких ‒ «Автомайдан України. Луцьк», «Самооборона Волині», «Батьківщина молода», обласна асоціація «Бізнес-Волинь», 35-та сотня самооборони майдану «Волинська Січ», ГО «Лучани» тощо.


«Не може бути такого, щоб у цей час, щоб на заходах, які будуть організовуватися біля могили Мойсея, виступали наші керівники виконавчої та законодавчої влади – це Палиця, це Гунчик, це міський голова Романюк, які під час революції фактично боялися тієї сили Майдану, тієї революції», ‒ сказав Данильчук.

Тож, за його словами, недопустимо, щоб люди, які не відстояли ідей революції, виступали під час заходів вшанування. Активісти хотіли зустрітися із Гунчиком, проте виявилося, що той зайнятий, тож вони зареєстрували звернення.

12746472_1024211507650099_1990395416_n

Заяву активісти планували передати особисто в руки Володимиру Гунчику. У нього була зустріч. Також планували поговорити про вшанування Героїв Майдану та про суди, які тривають над бійцями 51-ої бригади. Проте поспілкуватися з головою облдержадміністрації їм не вдалося.

Проте із головою Волинської облдержадміністрації активістам поспілкуватися не вдалося. У нього була зустріч. Заяву залишили керівнику відділу забезпечення діяльності керівництва апарату облдержадміністрації Олені Козюпі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *