Відбувся другий етап XIХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятівників

4 квітня  у Будинку культури смт. Турійськ відбувся другий етап XIХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятівників. Організаторами дійства виступило Управління освіти і науки ВОДА та управління ДСНС України у Волинській області . До заходу долучилася Волинська обласна громадська організація «Батьківщина  молода».

За участь в обласних змаганнях боролося 5 команд: учні навчальних закладів із міста Володимира-Волинського та смт. Локачі, школярі із Володимира-Волинського, Любомльського районів та господарі із смт. Турійськ.

Оцінювало винахідливість команд журі у складі: Начальник відділу роботи зі ЗМІ та громадськістюДСНС України у Волинській області (голова журі) – Ірина Варварук, член ради правління СГО «Молодіжна платформа» і

заступник голови Волинськоїобласної громадської організації «Батьківщина  молода» – Володимир Бут-Гусаїм, провідний фахівець управління освіти і науки ВОДА – Неля Ващук, заст. начальника добровільного пожежного товариства у Волинській обл. Андій Іранек.

У першому конкурсі «Візитка» команди намагалися представити себе та свою дружину. Під час другого конкурсу «Скажемо наше дружнє «Ні!» всім пожежам на землі!» команди демонстрували не лише свої знання протипожежних правил, але й акторські та музичні здібності, проявили неабияку кмітливість та винахідливість. Третій конкурс надав учасникам можливість показати соціальні реклами, створені власноруч .

Отож 1 місце отримало аж 2 команди: із смт. Турійськ («Жара») та Любомильського району («ANTIFIRE»), а  2 місце посіли представники смт.Локачі ( «ШОК Екстрім»).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *