Відбулася Волинська обласна конференція ВМГО “Батьківщина Молода”

Волинський осередок «Батьківщини Молодої» провів сьогодні, 21 березня, звітно-виборчу конференцію. Окрім керівників районних осередків , до Луцька завітали і голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» Іван Крулько та його заступник Сергій Митрофанський. Київські гості кількома словами охарактеризували ситуацію із вторгненням Росії на Кримський півострів. Іван Крулько зауважив, що Росія скористалася хиткою політичною ситуацією в Україні та захопила територію Криму.

lVmZOumfTHU

Крім того, голова ВМГО «Батьківщина Молода» Іван Крулько окреслив головні завдання перед молодими «батьківщинівцями» Волині. Передовсім, – це активна участь у президентській передвиборчій кампанії, агітація молоді на підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на пост Президента України. Також голова Всеукраїнської «Батьківщини Молодої» закликав не залишатися осторонь об’єднавчих процесів у молодіжному середовищі та патріотичного виховання школярів. З його слів, у школах, де навчалися Герої Небесної сотні, зокрема і на Волині, будуть встановлені меморіальні дошки.

Звітуючись перед головами районних «молодіжок» та партійним керівництвом, голова Волинської обласної організації «Батьківщина Молода» Захар Ткачук розповів, що ще рік тому «Батьківщина Молода» на Волині не мала районних осередків, тепер ця проблема вичерпала себе, щоправда досі залишається складно підібрати потрібних людей у Ковелі та Іваничах.

Серед планів на майбутнє Захар Ткачук окреслив першочергове реформування молодіжної політики. За його словами, ті управління молоді та спорту, які функціонували раніше, практично нічим не займалися. Яскравим підтвердженням цього є ігнорування нинішнім начальником управління молоді та спорту Луцької міської ради паном Лабою зустрічей, на які його запрошують активісти громадських організацій. Захар Ткачук переконаний, що цей керівник не з’являється на «круглі столи», бо йому за два роки роботи нічого розповісти.

Стосовно подій в Україні, то голова волинської «Батьківщини Молодої» переконаний, що Майдан ще не закінчився, поки на посадах залишаються бандити, хабарники, які думають, що втримаються у кріслах посадовців незалежно від того, хто при владі.

Слово під час звітно-виборчої конференції мали і голова Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт та заступник голови парторганізації Олександр Мартинюк. Григорій Пустовіт зазначив, що на теренах Волинської області, як і загалом в Україні, немає потужнішої громадської організації, аніж «Батьківщина Молода», яка «не просто функціонує під партійними гаслами, а працює на благо суспільства». Григорій Пустовіт доніс до молодих «батьківщинівців» Волині політичну ситуацію в області, пояснив кадрову політику облдержадміністрації, головою якої його призначили на початку березня, а також розповів про скрутний стан економіки краю.

Заступник голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Мартинюк закликав волинський актив «Батьківщини Молодої» добросовісно підійти до участі у передвиборчій кампанії, аби забезпечити перемогу Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *