Відбулася Луцька міська конференція “Батьківщина Молода”.

IMG_9212_result15 березня 2014 року у стінах Волинської обласної державної адміністрації відбулася звітно-виборна коференція Луцької молодіжної громадської організації “Батьківщина Молода”, де на порядок денний були винесені питання щодо обрання голови міського осередку “Батьківщина Молода”, його заступників, членів бюро та розглянуті інші питання. Головою було обрано Перванчука Романа, який і до цього моменту очолював “ Батьківщину Молоду”, інших кандидатів не було, оскільки Роман відмінно справляється із своїми обов’язками. Члени молодіжної громадської організації підтримали кандидатуру Романа, і обрали нових заступників, якими стали: Орєховська Анна, Давидов Олег та Брунець Владислав.

     Декілька слів додав Ткачук Захар — голова обласного осередку “Батьківщина Молода”, який закликав молодь до дій, бо вважає, що усе в руках молодих та активних людей, які готові до змін.

IMG_9263_result

     Також виступив Олександр Плісецький — депутат Луцької міської ради, який підкреслив роботу організації, і здобутки Перванчука Романа, він звернув увагу на перспективи молодих людей у громадському житті. Чимало було сказано, обговорено, проаналізовано, але як ми знаємо, головне не слова, а дії. І саме своєю діяльністю  ВМГО “Батьківщина Молода” завжди намагається навести порядок у місті, області, районах, освіті, культурі. Члени цієї молодіжної організації впевнені, що прогрес — це розвиток, тому вони готові до змін.

                                                                                                      Орєховська Анна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *