Відбір до “Школи молодих жінок-політиків”

wujlHmB5214

Бажаєш поспілкуватись із ТОПовими політиками сучасної України? Побачити роботу Верховної Ради України, зсередини? Отримати неймовірні навички/вміння селф-мейду від найкращих журналістів, коучів та громадських діячів України та просто весело і цікаво провести час?

Тоді це твій шанс! – http://www.facebook.com/events/1494055754206092/

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) оголошує набір учасниць віком від 18 до 25 років у Школу молодих жінок-політиків, яка відбудеться 11-13 грудня в м. Києві.

Мета Школи молодих жінок-політиків – виховання у патріотичному дусі нової генерації молодих жінок-політиків, надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України.

Для участі у Школи необхідно до 28 листопада 2014 року (включно) надіслати на електронну адресу women.politics.school@gmail.com заявку на участь та твір-есе.

У заявці на участь необхідно вказати:
– П.І.Б., дату та місце народження, місце проживання;
– Навчальний заклад, курс та спеціальність/Місце роботи і посада;
– Членство у громадських організаціях;
– Попередній досвід участі у навчальних програмах;
– Мета участі у Школі;
– Звідки дізналися про Школу;
– Контактні дані: моб. телефон, електронна адреса, профіль у соцмережах.

Твір-есе на тему: ««Україна після Революції Гідності. Які три першочергові завдання має вирішити новообрана Верховна Рада України?» має бути виконане 14-м шрифтом Times New Roman і за обсягом не перевищувати 1,5-2 сторінки.

Переможці конкурсу будуть оголошені 3 грудня 2014 р.

Участь у Школі є безкоштовною. Організатори також забезпечують проживання, харчування та проїзд учасниць. Відшкодування проїзду буде здійснюватися лише за наявності квитків та в розмірі не більше 200 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *