Віче у Маневичах! Виступ Ігоря Дерлюка.

8ADvI-a1lCwДругого березня в смт.Маневичі було проведено Народне віче, на яке зібралося понад 800 жителів селища міського типу та району. Одним із виступаючих був голова Маневицького районного осередку ВМГО “Батьківщина молода” Ігор Дерлюк. Він закликав учасників віче бути толерантними та поважати один одного, та завжди пам’ятати подвиг героїв Небесної Сотні. Ігор Дерлюк сказав, що кожен із нас також може бути маленьким героєм, в першу чергу для себе та для своїх рідних, здійснюючи прості людські вчинки.

Серед виступаючих були також нові керівники районної ради, які запевнили громадян що в районі стабільна та спокійна ситуація та дали вичерпні відповіді на їхні запитання. Слово надавалося і представникам громадськості, які висловлювали свою думку щодо останніх подій в Україні, та Маневицькому районі зокрема. Всі учасники Народного віча в Маневичах засудили військову інтервенцію російських військ на території Криму та висловили свою підтримку братам-українцям на Півдні та Сході України. Також Маневичани визнали легітимність Верховної Ради України та новопризначеного уряду та висловились за збереження суверенітету і територіальної цілісності держави.

На Народному віче було запропоновано обласній владі враховувати думку громадськості району при погодженні кандидатури на посаду голови Маневицької РДА. Була підтримана пропозиція про проведення люстрації керівників районного рівня, просили владні структури зважати на думки громади і колективів при призначенні чи затвердженні керівництва державних установ та підприємств Маневицького району. Окрім того, місцеві мешкані вирішили проводити Народне віче в залежності від суспільно-політичної ситуації в Україні, Волинській області та в Маневицькому районі зокрема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *