В Луцьку вшанували борців за незалежність

DSC_0175_result24 серпня активісти ВО ВМГО «Батьківщина молода» долучилися до урочистої ходи в пам’ять про загиблих під час боротьби за незалежність України.

Учасники мітингу також несли державний прапор та стяги політичних партій  від Театрального до Замкового майдану вулицею Лесі Українки. Та не забули й про політичних ув’язнених, підтвердженням цьому став банер із написом «Свободу Юлії Тимошенко». Впродовж усієї ходи присутні вигукували гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Свободу Юлії Тимошенко!», «Волю нації! Смерть ворогам!».

На Замковій площі провели віче та панахиду за загиблими. Крім того, до слова запросили політиків та громадських діячів, серед яких був голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» й секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, депутат Луцької міської ради та голова Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко, голова братства ветеранів ОУН-УПА на Волині Василь Кушнір та інші.

Цього дня говорили про незалежність в цілому, згадували погрішності діючої влади, критикували опонентів за переростання політичного протистояння у кримінальне переслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *