В Луцькому замку святкували День незалежності України

Изображение 043_resultАктивісти ВО ВМГО «Батьківщина Молода» спільно з Козацьким Стрілецьким Братством організували святкування Дня незалежності України. Подія відбулася 24 серпня в Луцьку на території відомого замку Любарта.

Як зазначив Володимир Перчук: «Ми працюємо для того, щоб розбудити в людях бажання бути українцем і пишатися цим. Щоб кожен бажаючий міг зробити якийсь вклад у розвиток культури. Ми хотіли показати, що не все купується і продається. Можна із превеликим задоволенням та ще й безкоштовно торкнутися  до своєї культури й історії, покуштувавши куліш, пострілявши з лука, мушкета тощо».

Козаки провели своєрідний обряд: опісля привітання зі святом посвятили в козаки.

Загалом, в замку цього дня відбувалося безліч цікавинок, а саме: творче дійство «Мистецький простір у Луцькому замку», в рамках якого виконували композиції на дзвонах. Фотоклуб «Промінь» презентував свої фото та художні виставки. Також лучани та гості міста мали можливість познайомитися з луцькими художниками М. Кумановським, Л.Литвином, Н.Кумановською, О. Бурдаш, О. Тарасенко, Р. Гучай. Були представлені роботи художника-графіка М. Кумановського.

Ще презентували логотип Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку і книги про Луцький замок, наше місто і Волинь в цілому.

Протягом заходу всі охочі мали можливість безкоштовно постріляти з гармат, мушкетів та луків, покуштувати куліш, познайомитись та поспілкуватись з цікавими людьми, роздивитись різноманітні козацькі речі, а, отже, проникнутися духом козаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *