У центрі Луцька молодь зібралася на антивоєнний мітинг.

imageУ центрі Луцька молодь зібралася на антивоєнний мітинг. Акція відбулася на Театральному майдані 3 березня з ініціативи волинського осередку “Батьківщини молодої”. Студенти розгорнули великий прапор України, принесли антивоєнні плакати та записали відеозвернення до кримчан. Учасниками заходу стали кілька сотень студентів та молоді. Багато з них тримали антивоєнні плакати в руках. Головний зміст акції полягав у створенні відеозврення до молоді та жителів Криму. Активісти луцького Майдану зверталися до людей із закликами до недопущення війни.
OmcxseotHTg

Роман Перванчук апелював до президента Російської федерації Володимира Путіна. Мовляв, після подій в Україні піднімуться повстання й у республіках РФ. Володимир Бут-Гусаїм закликав людей вшанувати “Героїв небесної сотні” хвилиною мовчання.

t5QtR1QiAaE

А один із лідерів місцевого Автомайдану Леонід Голод, розмовляючи в знак солідарності з кримчанами російською мовою, запевнив, що, як і всі українські чоловіки, готовий зі зброєю в руках захищати будь-який регіон України від вторгнення російських військ.

GIEyaV4u0gs

Насамкінець у знак протесту проти війни активісти у бочці спалили іграшкову зброю і разом із іншими учасниками акції виконали Гімн України.

За матеріалами інтернет видань http://vip.volyn.ua/, http://www.volynpost.com/
Фото – Марічка Павленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *