У таборі «Ровесник» відбулась презентація фільму «Богдан Гаврилишин «Місія-Свобода»

Untitled-1
Днями у таборі «Ровесник», що у Луцькому районі відбулась презентація фільму «Богдан Гаврилишин «Місія-Свобода». Це фільм про відомого українця, члена Римського клубу, Світової академії мистецтва і науки, Міжнародної академії менеджменту, одного із засновників економічного форуму в Давосі Богдана Гаврилишина.

Ця стрічка це – 53-хвилинний портрет людини, яка з дитинства усвідомила потребу постійно вчитися і завжди говорити правду, а ще — необхідність відчувати свободу. Адже, своїм життєвий прикладом Богдан Дмитрович, який розпочинав свою кар’єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п’яти університетах Канади та України, — надихає молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою, більше працювати над собою, професійно самовдосконалюватися, як це робив і продовжує робити головний герой стрічки — інтелектуал зі світовим іменем.

Головна ідея створити документальну стрічку про відомого в Європі, але, на жаль, малознаного серед молодого покоління українців Богдана Дмитровича виникла через бажання показати не лише етапи його життя, а й передусім внутрішній світ, моральний статус, його бачення майбутнього України. Дітям дуже сподобався фільм «Богдан Гаврилишин «Місія – Свобода», і вони вважають, що кожен старшокласник, кожна молода людина обов’язково мають переглянути цю стрічку.Untitled-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *