У Маневичах обирали нового голову “Батьківщини Молодої”

JeUYdMzIibs_resultУ неділю, 16 березня, відбулася звітно-виборна конференція Маневицької районної організації ВМГО “Батьківщина молода”. Із 25 обраних делегатів на конференцію прибули 17 чоловік. Участь у конференції також взяли: очільник обласного осередку ВМГО “Батьківщина молода” Захар Ткачук та голова Маневицької районної парторганізації ВО “Батьківщина”, депутат райради Андрій Сопронюк. Останній у своєму виступі зазначив, що останнім часом молодіжним рухом в партії майже не займалися, а тому йому приємно бачити молодь, яка почала активно долучатися до громадської діяльності. Андрій Сопронюк висловив впевненість, що до влади мають прийти молоді люди, що саме молодь повинна займатися політикою та обиратися депутатами різних рівнів.

Захар Ткачук у своєму виступі коротко охарактеризував роботу обласного осередку “БМ” та розповів про перспективи молоді в нашій організації. Він акцентував увагу присутніх на тому, що молодіжною політикою в Україні ніхто не займався всі роки незалежності і зараз саме той час, щоб молоді люди йшли у владні структури для роботи над молодіжними проблемами.

Fxc6h3c9B6U_result

В. о. голови районного осередку “БМ” Ігор Дерлюк у своєму звіті розповів про роботу і досягнення організації за останні два з половиною місяці, які він очолює осередок. Він також наголосив, щн “Батьківщина молода” є єдиною молодіжною громадською організацією, яка реально діє в Маневицькому районі і попросив її членів активно працювати і подавати свої пропозиції для роботи осередку.

За пропозицією Захара Ткачука головою Маневицької районної організації ВМГО “Батьківщина молода” було одноголосно обрано Ігоря Дерлюка, який висловив впевненість у подальшій успішній роботі осередку. Він запропонував делегатам обрати заступником районного осередку “БМ” Юрія Манчика, кандидатуру якого і було підтримано. Також було обрано бюро районної організації у складі 5 членів із можливістю розширення до 9 чоловік.
Вітаємо новообране керівництво Маневицького районного осередку ВМГО “Батьківщина молода” та бажаємо їм здоров’я, наснаги, успішної та плідної роботи на користь України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *