У Луцьку напишуть листи підтримки Надії Савченко!

 

Шановні друзі! 6 жовтня 2014 року о 13.00 годині відбудеться акція “Листи Надії” (Театральний майдан, м. Луцьк). Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції та написати лист підтримки ув”язненій льтчиці Надії Савченко. Не будь байдужим, підтримай наших патріотів! Україна переможе!

Надію Савченко викрали терористи з зони АТО і незаконно вивезли до Росії. Без будь-яких законних підстав, ґрунтуючись на сфабрикованих звинуваченнях, країна-агресор утримує нашу героїню за ґратами. Все це було зроблено для того, аби на її прикладі показати, що українські військові – злочинці. Однак путінському режиму це не вдасться, бо Надя, попри всі репресії, демонструє безстрашність та незламність українського духу.

Звинувачення, які висуває Надії російське правосуддя, виглядають як дешевий фарс. Савченко підозрюють у вбивстві двох журналістів російської телекомпанії ВГТРК Ігоря Корнелюка і Віктора Денисова (тіло останнього не знайдено), під час бою добровольчого батальйону “Айдар” з терористами в середині червня. Хоча, за версією російських ЗМІ, Корнелюк загинув від вибуху міни. Відтак, звинувачувати в його загибелі можна лише керівництво телеканалу, яке відправило своїх співробітників висвітлювати бойові дії, знаючи чим це їм загрожує.

Українська льотчиця Надія Савченко, яку утримують у російському Воронежі, у залі суду висловила сподівання, що режим Путіна в Росії скоро зазнає краху. При цьому Савченко говорила українською мовою та була одягнута в футболку із тризубом. Вона також зазначила, що виконувала свою роботу – захищала Україну. “Не визнаю себе винною, не вбивала журналістів. Я не розумію, який стосунок російське слідство та суд мають до подій в Україні. Я військовослужбовець України і виконувала свою роботу. Як іноземці можуть вирішувати, як я маю захищати Батьківщину?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *