У Луцькому районі Батьківщина Молода викрила злочинні дії сільського голову!

Сільського голову впіймали на незаконному продажі землі під Луцьком. ФОТО

«Автомайдан Волинь» та активісти Євромайдану спіймали на гарячому чоловіків, які вивозили землю з території Підгаєцької сільської ради в невідомому напрямку. Луцький районний осередок Батьківщини Молодої вже давно займався цим питанням, проте тільки зараз вдалося злодіїв “взяти на гарячому”. – за матеріалами ВолиньPost.
Факт злодіяння вони зафіксували у ніч на 14 березня.Так, автомайданівці отримали повідомлення, що в селі невідомі люди вночі близько 21:00 викопують у полі землю та вивозять її із території села.«Вже чотири дні люди дзвонять, кажуть, що вечорами возять. Можете побачити кар’єр і глянути, скільки там кубатури вивезено», – каже депутат Підгаєцької сільської ради Ігор Зозуля.Землю сільської громади вивозили в невідомому напрямку – зазначив заступник голови ЛР “Баьтьківщина Молода” – Тарас СтолярчукЗаявлений факт підтвердився. Невідомий чоловік на екскаваторі викопував землю. Було видно, що копають тут давно, адже неподалік – великий котлован.

cb-image30

На запитання голови Луцького районного осередку “Батьківщина Молода” – Володимира Бут-Гусаїма той визнав, що вивезення землі є дійсно незаконним, втім переконує, що у села немає грошей. За словами Семенюка, у села заборгованість по сплаті комунальних послуг складає 60 тисяч гривень. Немає за що навіть сміття вивезти. Каже, що «казначейство стоїть», а селу потрібно якось жити. Питанння стоїть тепер на контролі у міліції.
Як виявилося, він працює на підгаєцького сільського голову Юрія Семенюка. Активісти «Автомайдану» та луцького «Євромайдану» почали фіксувати факт порушення. Їм вдалося зв’язатися по телефону із Семенюком.Той на запитання про те, куди відправляється ця земля, відповів: «Я не знаю куди, але гроші на солярку підуть». Коли йому задали уточнююче питання, чи дійсно він продасть землю і за це отримає гроші на солярку, голова сільради підтвердив сказане.

Згодом водій екскаватора засвідчив, що ця техніка належить самому Семенюку. За один «ЗІЛ» землі водій отримував на руки 300 гривень, які мав передати наймачу. Його ж заробіток мав складати 10% від виручки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *