У Каневі зібралися «Великі Українці»

DSCN2982_result«Сьогодні центр України – тут. Бо тут перебуваєте Ви – молодь України, за якою майбутнє!» – сказав народний депутат України Андрій Шевченко під час наметового таборування у Каневі.

На три дні, з 16 по 18 серпня, активісти ВМГО «Батьківщина молода», до яких доєдналось молодіжне крило «Фронту Змін» та «Молодий Народний Рух» зібралися у мальовничому місці на березі Дніпра в рамках програми «Канів – 2013. Великі українці».

По приїзді учасників таборування, відбулося урочисте відкриття, де вступне слово виголосили почесні гості. Також, Леонід Доценко та Наталія Скорікова подарували молодим патріотам футбольні та баскетбольні м’ячі і книгу українця «І янгол з автоматом на плечі».

Комендантоми табору були Сергій Митрофанський, керівник Київської міської організації, та Захар Ткачук голова Волинської обласної організації, котрі ознайомили учасників з правилами, адже в таборі було заборонено розпивати спиртні напої, палити, вживати нецензурну лексику.

Загалом програма зустрічі передбачала фестиваль борщу, де готували мабуть найвідомішу та одну з найсмачніших страв української кухні. Паралельно з приготуванням борщу, дві дружні команди брали участь і у спортивних естафетах. У конкурсі з перетягування канату між хлопцями та дівчатами, звичайно ж, перемогла дружба.

Ввечері усі активісти «Батьківщини Молодої» зібралися на центральній галявині і слухали виступ голови ВМГО «Батьківщина Молода» Івана Крулька на тему «Цінності Батьківщини Молодої», активно обговорювали проблеми нашої країни, а також способи їх вирішення. Під кінець вечора голови обласних молодіжних осередків партії презентували відео-роботи, які знайомили з діяльністю, активістами та ідеєю кожної обласної організації. Завершився перший день таборування спільними посиденьками біля вогнища та співами під гітару.

Наступний день для активістів ВМГО «Батьківщина Молода» розпочався загальним збором, на якому відбулась зустріч з Борисом Тарасюком, Володимиром Яворівським та Павелом Ковалем, що очолює делегацію з Європарламенту. Під час свого виступу, Павел Коваль наголосив, що в Україні не вистачає системи правди та побажав молодим активістам ніколи не забувати про що ті мріяли в юності, і коли настає можливість щось змінити на краще – обов’язково скористатись моментом.

«Україна має унікальний шанс долучитися до Євроінтеграції і рухатися до Євросоюзу, тому кожен з нас має зробити власний внесок», – зазначив Іван Крулько.

Далі програма продовжилася запеклим турніром з волейболу, де команди змагалися за першість з колегами зі всієї України. Кожна команда себе добре показала, але завжди є переможці та переможені. Перше місце посіла Львівська обласна громадська організація, друге – Одеська, третє місце «взяли» активісти з Івано-Франківської області.

В останній день таборування усі активісти вирушили в Канів до Тарасової гори, де й підписали меморандум про об’єднання трьох молодіжних громадських організацій а саме: «Батьківщина Молода», «Фронт Змін» та «Молодий Народний Рух». Також там відбулося і урочисте нагородження переможців турніру з волейболу, вручення грамот та подяк від імені голови ВМГО «Батьківщина Молода» Івана Крулька та голови партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Пізніше патріоти спустилися з гори та розгорнули найбільший у світі державний прапор.

Усі організації роз’їхалися по своїх домівках, об’єднавшись в одне ціле.

Так завершилося перше таборування ВМГО «Батьківщина Молода» в Каневі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *