Студентам «України» розповіли про молодіжну політику Тимошенко

Днями студенти Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» зустрічались з депутатом – «батьківщинівцем» Луцької міської ради Андрієм Козюрою та керівником молодіжного департаменту Волинського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Оленою Ковальчук.

Під час зустрічі студентам розповіли про зміни, які пропонує Юлія Тимошенко, щоб вирішити нагальні молодіжні проблеми.

«Ми маємо свідомо та з розумом підійти до вибору Президента, проаналізувати попередній досвід кандидатів та пост Президента України, команду кандидатів», — наголосив Андрій Козюра.

Олена Ковальчук зупинилась на передвиборчій програмі Юлії Тимошенко «Успішна молодь — гарантія оновлення країни». Розповіла присутнім, які механізми та зміни пропонуються, щоб нарешті позитивно вирішити молодіжні питання.

«Після стабілізації фінансово-економічної ситуації — підвищити стипендії для студентів до рівня прожиткового мінімуму, їх регулярну індексацію, пропонує Юлія Володимирівна», — наголосила Олена Ковальчук.

Також керівник молодіжного департаменту зазначила, що Юлія Тимошенко пропонує запровадити державні гранти на отримання вищої освіти як в Україні, так і у провідних університетах світу. Механізм державних грантів полягає у тому, що кошти «ходять» за абітурієнтом. Адже, сьогодні варто змінювати систему державного замовлення, що є не ефективною, бо понад 80% випускників вищих навчальних закладів не працюють за спеціальністю або взагалі не є затребуваними на ринку праці.

Крім того, варто вдосконалювати систему зовнішнього незалежного оцінювання, як доведену на практиці гарантію захисту від корупції при вступі до ВНЗ. Механізм гарантування першого робочого місця випускникам ВНЗ, котрі навчались за держзамовленням, також потребують удосконалення і реального втілення у життя.

Під час зустрічі були обговорені й інші питання, які турбують нинішніх студентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *