«Стань донором! Врятуй життя!»

14 червня Волинська обласна станція переливання крові приймала значну кількість охочих стати донорами. Саме у цьому місці із 10.00 до 13.00 проходив захід під назвою«Стань донором! Врятуй життя!». Організатором  акції виступила ВО ВМГО “Батьківщина Молода”, якапоставила перед собоюдоволі вагому у суспільстві ціль: збір крові для хворих людей. Насправді зараз існує проблема донорства, адже донорів у наш час мало: усі бояться або просто виявляють байдужість. У той час, коли потреба у донорстві зростає, «Батьківщина Молода» вирішує не просто обговорювати, а діяти.

Чому донорство настільки важлива річ? Тому що збільшується кількість аварій, всякого роду катастроф, і, відповідно, зростає число людей, котрі хворіють і потребують переливання крові. Безумовно, чиясь здана кров може врятувати життя.

IMG_0003_result

Нам вдалося поспілкуватися із людьми, котрі не проігнорували акцію та захотіли допомогти. Як стало відомо, чимало людей прийшло добровільно.Ми провели невеличке опитування, у якому більшість присутніх на акції зізналися, що здають кров далеко не вперше, тому для них – це звична справа. Інша ж частина добровольців булана станції переливання крові вперше та підтвердила, що прийде ще не один раз. Це надзвичайно радує і дає надію на те, що все ж небайдужих громадян у місті Луцьку стане більше.

Усі повинні зрозуміти, що проблема, з якою намагається боротися “Батьківщина Молода” і не лише вона, стає дедалі серйознішою, важливо усвідомити, що тисячі людей потребують переливання крові і від цього залежить їхнє життя! Варто лише задуматися над тим, що у наших руках реальний шанс врятувати життя сусіду, товаришу чи незнайомцю. Зі слів організатора акції Дмитра Сидорука на запитання, чому він вирішив взятися за організацію саме такої акції, відповідь звучала так: «Я чудово розумію, що наше майбутнє залежить від нас, тому хотілося б докласти зусиль і принести свою користь суспільству, я люблю свою Україну і дуже хочу, щоб українська нація була здорова!». Опитавши добровольців, вдалося з`ясувати дещо:учасник акції Руслан стверджує, що вперше кров здавав ще в армії та зрозумів, що це зовсім не боляче і безпечно, тому й вирішив прийти ще, адже зі здоров`ям проблем не має, то чому б не допомогти іншим.

Участь в акції «Стань донором! Врятуй життя!» взяло більш як 20 осіб. На запитання «Чи боїтесь Ви здавати кров?», відповідь була неоднозначною, учасниця акції Ірина ділиться своїми роздумами: «Трохи боюся, але розумію, що роблю добру справу, і це мене втішає та заспокоює…». Інший учасник Павло говорить про те, що його привели друзі, але він не вагаючись погодився, бо захотів таким чином допомогти.

Як бачимо, мета у всіх одна: надати допомогу тим, хто її потребує. І головне: не варто жалкувати про те, що Ви не змогли з різних обставин взяти участь у цій акції. Пам`ятайте: ніколи не пізно, аби було бажання!  ВО ВМГО “Батьківщина Молода” дякує усім, хто не був байдужим, усім, чиї серця наповнені добром та милосердям, хто поборов свій страх і прийшов незважаючи ні на що.

 IMG_0007_result

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *