“Школа політичної активності – 2015”

Untitled-1У Луцьку 27-28 березня буде проходити “Школа політичної активності – 2015”. Дана школа акцентує свою увагу на темі політичної ідеології та можливостей молодої людини у політиці, чи впливі на прийняття управлінських ріщень. Це перша школа із циклу політичної освіти, що організовується громадською організацією “Батьківщина молода”. Як зауважили організатори, наступні 2 школи будуть проходити восени  та взимку.

Навчання безкоштовне, відбір буде здійснено за анкетуванням. Реєстраційну форму можна заповнити тутНавчання буде проходити за адресою – вул. Шопена, 11, Волинська обласна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 3-й поверх, конференц зал. Початок о 10:00


Зважаючи на останній відсотковий показник, всього 13% молоді голосувало на минулих виборах до парламенту України, це найгірший показник за часи незалежності, що говорить про нерозуміння молоддю політичного процесу та свого місця у ньому. Освіта громадської активності неодмінно включає у себе політичну складову, яку наше суспільство сприймає, як не надто важливу, чи безрезультативну. Натомість відсоток молодих людей, що стали кандидатами на останніх виборах на 7% вищий за попередні роки, що говорить про певне “відлигу” у політичному середовищі і активності представників євромайдану, молодих партій, тощо.

Мета “Школи політичного успіху” – це надання розуміння та активності молодим людям бути учасниками процесу, а не спостерігачами. Незалежно від форми політичного впливу, яку вони собі виберуть. І-й етап школи має на меті надати інформацію молоді про методи впливу на владу, соціум та громаду і познайомити із основними ідеологіями, що панують у політичному “пантеоні” світу.


Особливі гості школи:
Анна Рожкова – позаштатний викладач Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Денис Бігус – Керівник і ведучий антикорупційного проекту «Наші гроші» телеканалу ZIK, переможець конкурсу «Честі професії-2014»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *