«Школа мистецтв» відкриває свої двері для нових учнів.

IMG_2223_resultНещодавно Луцька районна організація «Батьківщина молода» розпочала цикл безкоштовних занять у «Школі мистецтв» для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та проблемних сімей м. Луцька та Луцького району

Завданням першого було створення осіннього букету для мами. Таким чином діти робили маленький подарунок для своїх найближчих людей.

«Основна мета школи – це створити дітям всі умови для навчання та розвитку, щоб сьогодні вони малювали в школі, завтра – вдома, а у майбутньому, можливо, стали відомими художниками. Насамперед, ми започаткували цю школу, щоб діти не нудилися вдома, просиджуючи увесь свій вільний час за ком’ютером чи телевізором, а навчалися чомусь цікавому та корисному», – коментує Юля Мельничук, заступник голови ВОГО «Твори добро».

«Я вже другий рік поспіль відвідую школу мистецтва, і щоразу заводжу нові знайомства та навчаюсь чомусь новому» – поділилася своїми враженнями Мілана Гончарук.

«Лише два роки у Луцьку діє школа мистецтв, але хочеться подякувати  керівництву ВДУНБ ім. Олени Пчілки, депутату обласної ради Валентину Вітеру та майстрам які відгукнулися на наше прохання поділитися своєю майстерністю із маленькими учнями. Цей рік для нас особливий, тому що ми зарошуємо на заняття дітей не тільки з м. Луцька а й дітей із сіл Луцького району» – розповідає засновник школи, заступник голови Луцької районної організації «Батьківщина Молода», Володимир Бут-Гусаїм.

IMG_2240_result

Школа діє щонеділі в приміщенні Волинської державної обласної універсально-наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки (за адресою м. Луцьк, вул. Шопена 18).

У школі проводяться майстер-класи за такими напрямками:

–       флористика

–       художня майстерність

–       аеродизайн

–       бісероплетіння

–       створення виробів з полімерної глини та ін.

Заняття у школі здійснюються на безоплатній основі!


За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. 0980728947Володимир

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *