ПРО НАС

“Батьківщина молода” – це об’єднання української молоді заради майбутнього України!
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» – це понад 20 тисяч хлопців та дівчат у всіх без виключення регіонах України.

Організація є молодіжним крилом Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Ми ставимо перед собою завдання захисту прав молоді та сприянні молодим громадянам України в своєму розвитку: соціальному, духовному, фізичному, професійному. На час виборчих перегонів члени нашої організації активно залучені до виборчої кампанії Блоку Юлії Тимошенко, та відповідально ставляться до своєї місії – висвітлення молодіжних положень програми БЮТ.

Молодь нас розуміє та підтримує!

Члени молодіжної організації розділяють спільну з партією політичну ідеологію центристського спрямування, багато хто з них є також членом партії ВО «Батьківщина».

Блок Юлії Тимошенко високо оцінив потенціал молоді та запропонував нам квоту у виборчих списках блоку в 20% на місцевому рівні та квоту 10% на національному рівні. Ми впевнені, що саме в наших рядах здобувають досвід та гартують характери майбутні лідери політичної сили БЮТ – майбутні лідери України! Наша організація активно налагоджує контакти з європейською молоддю, з молодіжними організаціями тих партій, з якими співпрацює ВО „Батьківщина” та й не тільки.

Ми йдемо до Європи! Вже сьогодні ми приєдналися до Європейської хартії участі молоді в муніципальному та регіональному житті та має намір реалізувати її.

Нашими першочерговими завданнями є:

  • допомога Блоку Юлії Тимошенко в реалізації комплексної програми «Студентський прорив», яка є складовою частиною програми «Український прорив: до справедливої і конкурентоспроможної країни»;
  • створення реальних, а не декларативних умов для більш повної самореалізації молоді у соціально-економічному, політичному та культурному житті суспільства; – підвищення освітнього рівня молоді;
  •  участь у формуванні та реалізації державної молодіжної політики на всеукраїнському і місцевому рівнях;
  •  сприяння підвищенню громадської та політичної активності молодих громадян, їх ролі у громадському та політичному житті країни через забезпечення їх поінформованості;
  •  активне сприяння поліпшенню стану навколишнього середовища, екосистем, розташованих на території України;
  • -здійснення навчальних і освітніх програм, спрямованих на підвищення поінформованості, зростання фахового і загально-інтелектуального рівня молодих громадян, а також представників установ і організацій, які беруть участь у молодіжній політиці.

«Батьківщина молода» – це об’єднання української молоді заради майбутнього України!