Ратнівська “Батьківщина Молода” поширює молодіжну газету.

zoeGLsnLFFE_resultУже протягом декількох тижнів у Луцьку та області розповсюджується газета Волинського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода». Вона укладене таким чином, що усі наявні статті є актуальними зараз та будуть залишатись такими й за місяць, півроку, рік.

У поширенні газети безпосередню активну участь беруть районні осередки «БМ», які залучать юнаків та дівчат до спільної справи – розбудова процвітаючої європейської держави. Ратнівський район не став виключенням. Олег Ятчук – голова місцевого осередку, Юрій Ятчук і Міша Ващук взялися донести ідеї “Батьківщина Молодої” у своєму районі. Акція супроводжувалась збором підписів, щодо звільнення Ю. Тимошенко.

В газеті можна знайти відповіді на такі питання як: ідеологія «Батьківщини Молодої», її очільники, зв’язок із Всеукраїнським Об’єднанням «Батьківщина» та безумовно переваги членства у цій молодіжній громадській організації. Окрім того, подаються контактні дані, а саме: аккаунти у найпопулярніших соцмережах, лінк сайту, електронна пошта.

Газета створена для молоді та про молодь розкриває найцікавіші моменти літнього життя патріотів-волинян та «БМ» зокрема. Це школа молодого політика, юнацький козацький табір «Берестечко-2013» на території Національного історико-меморіального заповідника, відпочинок на березі Канівського водосховища під час всеукраїнського таборування «Канів-2013. Великі українці», фестиваль українського опору «Бандерштат-2013».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *