Притулок для собак потребує допомоги

    Багато із нас мають вдома домашнього улюбленця. Зазвичай, вони стають членами сімей. Однак бувають бездушні люди, які викидають тварин на вулицю. Можливо, тому росте кількість безпритульних тварин у нашому місті. І часто, коли зустрічаємо собачку чи котика, які не мають господаря, у кожної небезсердечної людини виникає бажання дати або ж знайти їм прихисток.

Однак, на жаль, з тих чи інших причин ми не можемо забрати додому усіх безпритульних тварин. Для цього у Луцьку був створений притулок, що знаходиться по вулиці Мамсурова 9. Працівники установи із усіх сил намагаються допомогти тваринам вижити та знайти їм господаря. Однак фінансування, що надходить зі сторони держави, недостатньо. Притулок потребує певної допомоги і від нас, жителів міста.

     Допомога може бути різною. Ми не просимо грошей. Передайте нам будь-які предмети, їжу чи матеріали, які можуть бути використані для підтримання приміщень притулку у належному стані та утриманні безпритульних тварин. Те, що не потрібно вам, може дуже знадобитися ще комусь. Трансорт  забезпечимо.

Отже притулок потребує:

– холодильника, морозильних камер

– тачку для вивозу сміття

– лопати, шуфлі, граблі, вінники

– тирса, сіно, солома

– миски для хачування собак будь-якого розміру

– металеві обручі для літньої пічки

– цемент, пісок

– шифер, металопрофіль

Незалежно від Вашої позції щодо бездомних тварин, теба розуміти всю відповідальність. Не будьте байдужими. Кожна істота заслуговує на життя та турботу.

Волинська обласна молодіжна громадська організація
«Батьківщина Молода»
М. Луцьк, вул. Ковельська, 2, 4 поверх, 28 каб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *