Представники ВОГО «Батьківщини Молодої» стали активними учасниками у творенні нової сторінки історії

Холодний Яр – не просто назва місцевості, але й важливе історичне місце. Саме тут 19–21 квітня 2013 року відбулися заходи із вшанування героїв, борців за волю. Усе розпочалося 19 квітня із заїзду учасників та розміщення їх на території табірного містечка. Були представники із різних куточків України. Ще під час довгої подорожі учасники мали можливість перезнайомитися між собою. Від Волинської делегації було 5 людей: Павло Потапчук (голова групи), Максим Дацюк, Богдан Олейчук, Дмитро Сидорук та Микола Лук’янчук. 


20 квітня ознаменувалося козацьким маршем до пам’ятника Максимові Залізняку та вшануванням пам’яті повстанців Холодного Яру покладанням квітів. Крім того, в обідній час проходила Рада отаманів, представників козацьких організацій, екскурсія та проведення урочистостей. У таборі проходила військово-патріотична гра «Холодний Яр. Шляхами повстанців». Учасники розділилися на 2 команди: одні були із чорними пов’язками на руках, інші – з білими. За кожну зірвану пов’язку із руки супротивника можна було отримати 1 бал, завойований прапор міг принести 20 балів, збережений власний – ще 20. Були й штрафні санкції за вживання ненормативної лексики і перевищення сили. Протягом гри кожен зміг показати свої навички орієнтування на місцевості, ведення тактики бою, рівень власної фізичної підготовки. Неабияк проявила себе Волинська делегація від ВОГО «Батьківщина Молода». Незважаючи на те, що її представники потрапили до різних команд, вони не шкодували себе, проявили силу бойового духу та небайдужість до історичних вшанувань. Головою делегації від Волинського краю виступив Павло Потапчук, який був у складі команди «чорних», яка завдяки мудрості та самовіддачі здобула перемогу. Також ця команда до кінця гри протримала власний прапор у цілісності та завойований прапор «білих».
21 квітня відбувся меморіальний мітинг у центрі с. Мельники біля пам’ятників холодноярцям та Юрію Горліс-Горському. Звісно, уся Всеукраїнська делегація «Батьківщини Молодої» стала активним учасником та підтримала мітинг.
Від’їзд учасників припав на вечір 21 квітня.
Представники ВОГО «Батьківщина Молода» закликають не бути байдужими до вшанування пам’яті українських героїв і гарантують свою подальшу участь у подібних заходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *