Покрова по Волинські. Молитва за Україну!

14 жовтня 2013 року, в м. Луцьку відбулось свято Покрови. В день Покрови Пресвятої Богородиці відзначають як День українського козацтва. А віднедавна 14 жовтня святкують ще й день Української Повстанської Армії.

Отож недаремно саме в цей визначний день в році козацьке стрілецьке братство організувало військово-історичну ходу, до участі в якій запросили і активістів ВО ВМГО «Батьківщина Молода». Окрім членів «Батьківщини Молодої» в заході взяли участь Історичні клуби реконструкції, Козацькі товариства із Волині , Волинські пластуни, ветерани УПА, ВОМГО «Національний Альянс» та інші.  Усі ці організації в різні періоди становлення Української держави боролись за незалежність, а сучасні їх послідовники продовжують ці традиції.

Pokrova 2013 - IMG_9880_result

Хода розпочалась із загальної молитви в Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Після цього разом із духовим оркестром колона пройшла від Театрального майдану проспектом Волі. Кінцевою точкою призначення маршу був Київський майдан, на якому перед обладміністрацією знаходиться пам’ятний знак борцям за волю і незалежність України. Вже на майдані духовий оркестр виконав державний гімн України та гімн Української Повстанської Армії та була віддана честь борцям за свободу.

Закінчилась спільною молитвою за Україну та за підписання угоди про асоціацію із Євросоюзом.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *