Перший творчий вечір літературного клубу “Запах сонця”

4 квітня о 16:00 у РК «Зефір» відбувся перший творчий вечір літературного клубу “Запах сонця” від СГО “Молодіжна Платформа”. Зустріч проходила у романтичній атмосфері. Тематикою заходу стали рядки із вірша його організатора Ольги Зейлик:”Як навесні розквітнуть квіти, так розцвітає в нас любов…”.

Автори продемонстрували неабияке вміння передавати справжні почуття через емоції та власну поезію. Учасниці (Ольга Зейлик, Світлана Шевчук, Олександра Ватащук та Марина Романюк) відібрали для читання свої найкращі вірші, які підходили за тематикою і налаштовували слухачів на весняний настрій.

Крім того, легку, невимушену і романтичну атмосферу підтримували  невеличкі музичні паузи. Світлана Шевчук,Ангеліна Платко та Вікторія Сидоренко, Анна Капауз, Богдана Будчик та Анна Вакулович виконували зворушливі композиції . Справжнім сюрпризом вечора стало акапельне виконання пісні Соломією Войтович, адже то був справжній експромт без будь-якої попередньої підготовки. Цей захід не залишив байдужим нікого із присутніх.

Важливим є те, що ВОГО «Батьківщина Молода» теж долучилася до проведення дійства. Організатори запевняють, що це не останній творчий вечір літературного клубу “Запах сонця”, і схожі зустрічі проводитимуться й надалі,але вже з новими емоціями, враженнями і новими людьми.

DSCN1697_result

DSCN1686_result

DSCN1666_result

DSCN1664_result

DSCN1655_result

DSCN1648_result

DSCN1645_result

DSCN1644_result

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *