Перемога! Не кінець – лише початок!

2014-02-21 19.03.14_resultВолинська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» повернулася з головного майдану країни із перемогою. Хоча й перемога ця ще не остаточна, але все ж у кривавій боротьбі були здобуті такі значимі для нашої держави досягнення.

Волинська «Батьківщина Молода», на чолі із головою обласного осередку Захаром Ткачуком та одним із активістів Сергієм Бондаруком, брали участь у відвоюванні України у Януковича та у банди, більше відомої як «Сім’я».

Під час останніх сумних подій, наші активісти стояли на передовій на майданівських барикадах та разом із тисячами українців були готові пожертвувати своїм життям за справжню Незалежність нашої Неньки-України.

2014-02-22 12.07.25_result

Усі події, які відбувались у Києві та по всій країні не мали б гідного майбутнього, якби не відвага та завзяття мільйонів співвітчизників. Також, завдяки силі нашого народу (не лише фізичній, а й моральній) ми таки добилися й звільнення лідера ВО «Батьківщина» Ю.В.Тимошенко, яку БМ безумовно підтримує. Але не зважаючи на перші спільні здобутки, усі активісти БМ закликають не зупинятись на досягнутому, а остаточно завершити почату справу. Першочерговими завданнями є обрання гідного сучасної України Президента, обрання нових депутатів до Верховної Ради. Та на чолі із новою владою ми повинні розбудовувати справді демократичну і європейську державу.

«Батьківщина Молода» закликає усю Волинську молодь пам’ятати чого нам вартувала ця перемога, пам’ятати та спільно молитися за упокій душ Небесної Сотні, адже це ангели-охоронці нашої Вкраїни, наші небесні вартові, які стерегтимуть спокій та мир у країні. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *