Новорічний вогник у с.Марковичі.

FzxG-GHywM4_resultГолова Горохівської районної організації «Батьківщина Молода» Неля Шумчук разом із головою співвласників СФГ «Тех-агро», депутаттом сільської ради Шумчук Людмилою Іванівною побували на новорічному маскараді у початковій школі «Вечірній Вогник», що у с. Марковичі Горохівського району.

Окрім того, на новорічне свято до дітей зі школи «Вечірній Вогник» завітали і Дід Мороз зі Сігуронькою. Учні, в костюмах своїх улюблених казкових персонажів, демонстрували батькам, вчителям та гостям балу-маскараду свої таланти. Вони водили хороводи навколо святково вбраної, новорічної красуні-ялинки, співали пісень, розповідали віршики, розгадували загадки. Окрім того, Неля Шумчук та Людмила Іванівна підготували для діток кілька веселих конкурсів. В кінці свята голова Горохівської «Батьківщини Молодої» роздала усім учням початкової школи солодкі подарунки та замальовки.

Після новорічного балу-маскараду учні «Вечірнього Вогнику», батьки дітей, вчителі школи та гості вечора задоволені та переповнені щасливими емоціями пішли додому! А голова Горохівського БМ, Неля Шумчук, пообіцяла, що і надалі, разом із місцевими депутатами, тішитиме подарунками та святковим настроєм учнів шкіл Горохівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *