“Небесна сотня” – герої новго часу. Захід для студентів НУХТ.

IMGP8447_resultСтуденти та євромайданівці відвідали презентацію театралізованого дійства, присвяченого вшануванню Героїв Небесної сотні, що відбулася сьогодні, 15 квітня, у Волинському технікумі харчових технологій. Організатором вечора пам’яті загиблих майданівців виступив голова студентської ради технікуму Андрій Мошковський.

WP_20140415_15_11_15_Pro

Під звучання гімну Небесної сотні «Пливе кача…» актори «театру тіней» – студенти навчального закладу, показали трагічну історію вбитого майданівця, який віддав своє життя за Україну. Крім того, студенти зачитували спогади майданівців, уривки з їх щоденників, декламували авторські вірші про загиблих у сутичках із спецпризначенцями.

WP_20140415_15_10_03_Pro

Очільник «Батьківщини Молодої» на Волині Захар Ткачук висловив своє сподівання, що Герої Небесної сотні назавжди залишаться у пам’яті українців як символ незалежної України. «Я був одним із тих, хто починав революцію в Києві, ми і подумати не могли, що все обернеться таким чином, що будуть такі втрати. Єдине, на що сподівалися, – щоб в Україні панував закон, чекали світлого майбутнього, подолання корупції. Зважаючи на дії російського агресора, ми сьогодні, як і на Майдані, повинні бути єдині», – сказав Захар Ткачук.

Варто зауважити, що заходи із вшанування Героїв Майдану вже не вперше проводяться у навчальних закладах Волині, так нещодавно майбутні лікарі дивилися фільм про роботу медичних служб на Майдані.

IMGP8486_result

«Молодь почала Майдан, перемогла на Майдані в першу чергу для себе та майбутніх поколінь, адже реальні зміни у соціально-економічному житті будуть помітними за 5-10 років», – наголосив у виступі голова луцького осередку «Батьківщини Молодої» Роман Перванчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *