Навчання із основ військової оборони стануть системними для “Батьківщини Молодої!”

K-BtglU13R8

9 лютого з ініціативи Волинської обласної громадської організації «Батьківщина молода» та управління молоді та спорту Ківерцівської РДА, на базі Волинського училища професійної підготовки працівників міліції у селі Сокиричі Ківерцівського району для молоді було проведено школу з основ військової підготовки. Нагадаємо, що ще літом “Батьківщина Молода” проводила схожі навчання на військовому полігоні Володимир-Волинського району.

4y-p5JE995Y

Під час навчання учасники засвоїли знання із тактичної оборони, основ виявлення та протидії розвідувально-диверсійних груп, навчились  поводитись з новітньою українською зброєю. Також були показові виступи самозахисту, освоювали практичні навички зі стрільби та основи надання першої медичної допомоги.

За словами голови Ківерцівської «Батьківщина Молода», Олександра Герасимика: сьогодні безумовно такі навчання важливі для сучасної молоді, адже у разі небезпеки громадяни зможуть захистити себе та своїх рідних. Ми усвідомлюємо, що вишколена та тренована молодь – це запорука перемоги.

Учасниками школи була  молодь віком від 18 до 35 років, які опанували ази військової справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *