Над Луцьком розгорнуть прапор-рекордсмен України

IMG_6850

В обласному центр Волині активна молодь Луцька проведе спільну акцію – розгортання  найбільшого державного прапора України, який занесений у Книгу рекрдів Гіннеса. Організатори наголошують на дрес-коді.

 Свідомих лучан запорошують долучитись до розгортання найбільшого українського стягу  в світі, який занесений у Книгу рекордів Гінеса. Так, у  вівторок, 13 травня, о 13.00 на Замковій площі міста Луцька студенти Волинського технікуму НУХТ, представники педагогічних колективів навчальних закладів міста Луцька, школярі, студенти вишів та всі охочі планують розкрити український легендарний прапор. Також до участі в такій події запрошують всіх охочих мешканців обласного центру Волині.

 Окремо організатори події наголошують і на дрес-коді – вишиванки, українська символіка та відсутності партійної символіки. Цією акцією лучани повинні показуватимуть єдність української молоді, що є дуже важливою у теперішній час. Варто зауважити, що схожий захід мав місце у Львові, де акція зібрала сотні людей.

Додамо, що прапор встиг стати рекордсменом серед національних прапорів: розміри найбільшого державного стягу в світі 60х40 метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *