На Волині ініціюють перейменування вулиць на «Героїв Майдану»!

_DSC7569_resultНещодавно у м. Луцьку та в районах стартувала абсолютно нова для області акція, метою якої стало лобіювання перейменування вулиць міських та районних населених пунктів Волині на «Героїв Майдану». Ініціатором даного заходу стала Волинська обласна молодіжна громадська організації «Батьківщина Молода».

Активісти БМу наголошують, що Україна в час революційної боротьби отримала нових героїв, які гідно займають місце серед усього пантеону української еліти, символів незламного українського духу. Саме ці молоді люди, герої Майдану, віддали життя за ідею кращої української держави, за майбутнє, у якому ми усі будемо жити. А перейменування вулиць міських та районних центрів – це лише маленька частина того, що можна зробити для збереження історії про Майдан. Окрім того, «Батьківщина Молода» в такий спосіб має на меті вшанувати самопожертву українських витязів та спонукати народ гордитися своїми героями.

F9_vre1PKb8_result

В окремих районах Волині, активісти організації «Батьківщина Молода» вже досягли певних успіхів з даного питання. Зокрема, в Горохівському, Маневицькому та Рожищенському районних центрах нові вулиці, селищні голови, обіцяли назвати на честь героїв Майдану. Так у Луцьку, площа перед Рагсом буде носити назву – “Героїв майдану”. Як зауважила член комісії з перейменування вулиць – Наталія Юхимівна Пушкар, що рішення було прийнято одноголосно.

Завдяки роботі міських та районних «Батьківщини Молодої» на Волині, даний захід набуває все більшого розголосу серед мешканців області та збирає все більше і більше прихильників. А робота із перейменування вулиць не припиняється, а лише набирає обертів. Тому, будемо сподіватися, що більшість свідомих Волинян підтримає ініціативу і невдовзі кожному міському та районному центрі області будуть вулиці із промовистою назвою «Вулиця «Героїв Майдану»!

lvRJemLKboE

 

Scan-140207-0001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *