На Волині «Батьківщина молода» навчала молодих політиків!

wp_20160925_11_16_14_pro

Упродовж чотирьох днів на базі волинського санаторію матері і дитини «Пролісок» відбувалося навчання, яке за підтримки Міністерства молоді і спорту організувала «Батьківщина молода».


Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, юнаки та дівчата з’їхалися з усіх областей України.

«Більш як сто учасників «Школи молодого політика» слухали лекції про молодіжну політику та позиціонування в соцмережах, брали активну участь у тренінгах та дебатах, зустрічалися з народними депутатами України Борисом Тарасюком та Іваном Крульком. Особливий інтерес у слухачів викликало умовне позиціонування партій, розробка їхньої символіки та програм, презентація своїх «політсил». Заняття збагатило молодих лідерів, депутатів місцевих рад, громадських активістів, які сповідують цінності Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина», новими знаннями, що допоможуть їм посилити роботу в своїх осередках та територіальних громадах», – розповів голова Волинської обласної громадської організації «Батьківщина молода» Захар Ткачук.

Всі учасники отримали дипломи «Школи молодого політика». Вони відзначили комфортні для проведення семінарських занять умови, що створені в санаторії «Пролісок», де директором депутат Волинської обласної ради (фракція «Батьківщина») Валентина Касарда.
coded by nessus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *