На Ратнівщині вшанували Героїв Майдану

Zwh1fYpi-tA_resultНародне віче відбулось 21 лютого у районному центрі – смт. Ратне, без будь-якої символіки, окрім державної

Місцеві жителі розпочали віче хвилиною мовчання та молитвою за упокій душ героїв, які полягли Майдані за свободу України. До слова були запрошені відомі люди району, як висловлювали свої думки на рахунок ситуації, яка склалась в країні та усі разом закликали ратнівчан не піддаватись на можливі провокації, зберігати мир та злагоду в регіоні та своїх родинах. Окрім того, на віче виступили й учасники Майдану у м. Києві, які розповідали про події, які там відбувались та про атмосферу, яка там панувала.

Молоді люди із «Батьківщини Молодої», на чолі із головою районного осередку – Олегом Ятчуком, взяли безпосередню участь в проведенні Народного віча – допомагали на організаційному рівні та тримали державні прапори під час виступів місцевих жителів.

Закінчилось віче закликом цінувати перемогу революції, адже вона відбулась ціною життів багатьох мужніх українців та молебнем, який відслужив отець Роман – настоятель Іллінського собору УПЦ КП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *