«Ми – за євроінтеграцію»

«Ми – за євроінтеграцію» –  масовий захід організований спільними зусиллями Локачинської РПО «ВО»Батьківщина» та РМГО «Батьківщина молода»

IMG_8008_resultЗ  метою підтримання угоди  про асоціацію між Україною і Європейським Союзом  Локачинською молодіжкою та районною парторганізацією «ВО»Батьківщина»   21 вересня 2013 року в смт.Локачі відбувся масовий захід «Ми – за євроінтеграцію!»  Програма  заходу була зосереджена на виступі рок-гурту «DISCONNECT». У перервах між музичними номерами виступали із роз’ясненням на тему «Євроінтеграції»: голова  Локачинської РПО «ВО»Батьківщина» Усік Микола Тимофійович та член бюро Локачинської  РМГО «Батьківщина молода» Музичук Ганна Дмитрівна.

У свому виступі: «Сутність євроінтеграції та перспективи вступу України до ЄС», Микола Тимофійович наголосив, що інтеграція нашої держави до Європи, дає можливість розвинути динамічні взаємини з іншими потужними світовими гравцями – Японією, Китаєм, Індією, Бразилією та й з Росією, допоможе Україні адаптуватися до змін, що відбуваються, та посісти гідне місце на світовій арені.

На продовження заданої теми, Ганна Дмитрівна окреслила  «Стан справ у всіх сферах суспільно-політичного життя України та перешкоди вступу України до ЄС». Зазначивши, що головні перешкоди – це захист національних економічних інтересів, без чого неможлива ефективна участь у міжнародному поділі праці, та проведення реальних реформ, встановлення курсу на вдосконалення законодавства й демократизацію українського суспільства. Потрібно виконати надзвичайно складну роботу, аби підготувати економічну, політичну, правову, культурну  сфери суспільно-політичного життя, зовнішню та внутрішню політику і, насамперед, саме українське суспільство, до того, щоб членство України в ЄС вийшло за рамки протоколів про наміри і набуло реальних рис. Окрім усвідомлення українським суспільством та владними структурами розуміння того, що європейська інтеграція – це, насамперед, внутрішня, а не лише зовнішня політика, ще потрібне її закріплення в їхніх діях. Так звані реформи, які повинні б наблизити Україну до ЄС, мають непереконливий вигляд і для самих українців, і для європейців. У цьому немає нічого дивного, так як, нерідко реалізація реформ у нас зводиться лише до розробки законопроектів, без належної уваги до їхньої якості та своєчасного ухвалення, годі вже казати про реальне втілення в життя.

2vy87A4OI20

Але найважливішим питанням про вступ України до ЄС є звільнення лідера української опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко. На це звернула увагу у п’ятницю, 20 веренсня 2013р.,  на 10 Ялтинській щорічній зустрічі “Ялтинська європейська стратегія”, Президент Литви Даля Ґрібаускайте, яка в даний час головує в Європейському Союзі. За словами Ґрібаускайте, Україна повинна провести ключові реформи до підписання угоди з ЄС у листопаді, і мова, зокрема, йде про вирішення проблеми Тимошенко, чиє ув’язнення Захід вважає політично мотивованим.
Голова Європейського Союзу, наголосила, що ЄС не підпише Угоду про асоціацію з Україною, поки екс-прем’єра Юлію Тимошенко не буде випущено з в’язниці. “Без цього ніякого підписання не буде, і я хочу дуже чітко заявити, що не треба будувати ілюзій, що можна щось зробити лише частково”, – сказала вона у виступі.

         Варто зрозуміти, що виконання вимог Європейського Союзу не тільки дасть можливість Україні втілити процес євроінтеграції та підняти економічний рівень життя українців, а й звільнити Юлію Володимирівну з в’язниці.

         Таким чином, не зважаючи на погодні умови, активісти молодіжки, парторганізації та всі присутні у слід за виступаючими й солістом рок-гурту Усіком Миколою Миколайовичем скандували: «Ми – за євроінтеграцію», «Юлі – волю» та «рок –гурт «DISCONNECT» за ЮЛЮ!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *