Ми вміємо відстоювати власні права!

24 квітня о 9:00 біля Луцької міської ради зібралися небайдужі громадяни  та представники громадських організацій. Метою збору став заклик депутатів до скасування рішення, яке обмежує право на мирні зібрання. Організатори акції вважають дане рішення виконавчого комітету Луцької міської ради неконституційним та протиправним щодо громадян.

Крім того, організатори заздалегідь запросили усі громадські організації долучитися до акції та поставити підпис під зверненням до депутатів міської ради. Було близько 40 присутніх.  Мітингувальники зверталися до кожного депутата, який йшов до міськради, із запитанням : «Чи проголосуєте Ви за скасування неконституційного рішення?».

Акція супроводжувалася зверненням Марії Доманської до депутатів через рупор та скандуванням гасел на зразок «Ми вільні збиратися вільно».

Були присутніми й депутати міськради, а саме: Андрій Осіпов, Андрій Калахан, Юрій Вега, Роман Бондарук, Володимир Никитюк, нардеп Анатолій Вітів, депутат Волинської облради Святослав Боруцький.

До акції приєдналися: ВОМГО “АМоРе, Луцька ФРІ, Асоціація захисту прав молоді Волині, ВОМГО “Національний Альянс”, Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест», ВОГО “Батьківщина Молода”. Від ВОГО «Батьківщина Молода» було представлено 6 людей, які допомагали у проведенні акції.

Виконком прийняв рішення про те, що організатори мирних зібрань повинні повідомляти мерію про захід за 4 дні. На що Майя Москвич від імені «Національного Альянсу» заявила: «Уявіть, що затримали Вашого побратима. Ви хочете провести акцію на його підтримку, але не можете зробити це негайно, бо потрібно ще чекати стільки часу… І, якщо сьогодні депутати міськради скасують це рішення, наша акція означатиме велику перемогу.. ». Ще слово надали експерту всеукраїнської ініціативи «За мирний протест» Михайлу Камєневу та Михайлу Лебедю.

Голова Асоціації Молодих Реформаторів Дмитро Безвербний додав : «Права не дають – права беруть!».

Акція тривала близько години.

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

за мирні зібрання!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *