Молодіжний табір “Вовчак – 2014”

Без-назви-1

12-13 вересня в урочищі “Вовчак” що на Турійщині відбудеться молодіжний історико-військовий табір “Вовчак-2014”.

Таємні курси, військові школи виникли на Турійщині у 1942 році, а вже згодом виросли корпуси госпіталю, штабу, казарм, складів, гарбарні, пекарні, коптильні, кузні, різноманітних майстерень та підстаршинської школи. Із усіма серетами та історією славетного оплоту повстанців зможуть познайомитися усі охочі.

‪#‎турійськ‬ ‪#‎табір‬ ‪#‎патріотизм‬ ‪#‎упа‬ ‪#‎вовчак‬

Табір “Вовчак” приурочений до вікриття у даному комплексі реконструкції “Криївки”, розміром 10 на 5 метрів. Дана споруда буде слугувати як елемент музейного спадку для України, так і служитеме ще одним із елементів табору де будуть відбуватися заходи, лекції, гутірки. Відкриття табору відбудеться 12 вересня спільно із Турійською районною радою, будинком культури міста Турійськ.

Участь у таборуванні безкоштовна.(кількість місць обмежена) Учасники забезпечуються харчуванням, місцем для намету, по можлиовості наметом, транспортом від смт.Турійськ до місця таборування і назад.
Для зголошення на участь у таборі просимо заповнити електронну анкету. –https://docs.google.com/forms/d/1lIFt5PhQ6Mk8uQkw8bIai6b42MTdJCUJ-tAp2FmN0Ug/viewform

в заході беруть учсать: Козацьке Стрільецьке Братство, Пласт на ВолиніВГО “Молодий Народний Рух”Батьківщина молода

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *