Молодіжний табір “Берестечко – 2013”

Untitled--1

 

Волинь багата на свою історію, традиції та мальовничість. Визначні історичні події залишили свій слід і у цій частинці славної України.

Цього року Волинський осередок ВМГО «Батьківщина Молода» запрошує усіх поціновувачів історії та справжнього українського духу відвідати козацький табір «Барестечко 2013». Цей  табір спеціально приурочений до Битви під Берестечком, що відбулася 28 червня — 10 липня 1651, і стала найбільшим боєм Хмельниччини. У цій місцевості мужні козаки боролися за нашу рідну українську землю.

Ті, хто в період 5-8 липня відвідає Берестечко матимуть можливість відчути справжній дух козаччини, відвідати, та схилити голови з пошаною над козацькими могилами, побачити на власні очі життя малої Січі. Також охочих чекають екскурсії історичними пам’ятками, козацькі забави, стріляння із справжніх гармат та козацької зброї. Увечері таборяни відпочиватимуть під акомпанемент кобзарів та бандуристів на козацьких вечорницях.

Отож 5-8 липня приїжджайте у Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви” (с.Пляшева, Рівненської обл.).

One Response to Молодіжний табір “Берестечко – 2013”

  1. Юрій сказав:

    Детальніше про відзначення 362-ї річниці Битви під Берестечком тут http://berestechko.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *