Молодь з Волинської області взяли участь у молодіжному форумі «Схід і Захід разом»

WP_20140502_18_35_42_Pro_resultЗ ініціативи ВМО «Батьківщина Молода», 2 травня, у Львові відбувся молодіжний форум «Схід і Захід разом». До участі у форумі долучилось понад 250 лідерів молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування з різних куточків нашої країни – Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя, Одеси, Волині,  Івано-Франківська та Сум. Волинь на заході представляла делегація у складі на форумі представляли: Ткачук Захар, Ковальчук Олена, Перванчук Роман, Жук Дмитро, Мошковський Андрій, Куляша Альона, Сеник Тетяна, Теслюк Мар’яна, Падалко Галина, Степасюк Наталія, Оніщук Катерина, Вітюк Роман, Бут-Гусаїм Володимир, Ульяницький Андрій, Колбасіна Валерія, Кревська Ольга.

Під час форуму учасники спілкувалась про виклики, що стоять перед студентством та молоддю у ХХІ ст. це – вдосконалення системи надання вищої освіти, забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем…

P1140787_result

Також, учасники форуму «Схід і Захід разом» ухвалили резолюцію, де висловили засудження дій сепаратистів-терористів на Сході України, які загрожують життю українських громадян та територіальній цілісності України; готовність захищати українські території всіма можливими засобами, в тому числі, долучитись до Руху опору; виступили за демонтаж олігархічно-корупційного режиму, який кілька десятиліть роз*їдав українську економіку та призвів до зубожіння українців. Також, ухвалили «Обращения учасников украинского молодежного форума «Восток и Запад вместе» к Президенту Российской Федерации Владимиру Путину», в якому закликали російського Президента припинити агресію щодо України.

Участь у форумі взяла кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Під час виступу Юлія Тимошенко заявила про необхідність запровадження державних програм підтримки молодих вчених.

“Україна мусить започаткувати відкриті, досить сильні конкурси наукових робіт будь-яких соціально-значимих проектів, які можуть створювати студенти, молодь, молоді фахівці, молоді вчені. І вигравати ті державні гранти зможуть відкрито, конкурентно і давати нам надію на те, що ми будемо, як країна, свій інтелект підтримувати”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні під час виступу на молодіжному форумі у Львові “Схід і захід разом”.

Лідер партії “Батьківщина” зазначила, що, зокрема, українські ІТ-фахівці є найбільш затребуваними у світі. “Мені здається, що нам дуже сильно потрібно підтримати молоду науку. Інтелект українців – феноменальний. Світ це вже зрозумів. Тільки ми це не розуміємо, а зрозуміти треба. Я думаю, що новий президент і уряд відкриють такі можливості для вас, для нашої основи і нашої надії”, – наголосила вона.

Юлія Тимошенко, зазначила, що події в Україні вже впливають на весь світ і що європейські політики на вибори до Європарламенту йдуть «з фотокартками нашого Майдану». А в цей час у Москві проходить багатотисячний мітинг, і відомий музикант Андрій Макаревич, який ішов з українським прапором попереду колони, був «більшим президентом Росії, ніж диктатор Путін».

«Схід і Захід буде разом, коли ми зупинимо агресію і пошлемо Путіна туди, де йому місце», – заявила Тимошенко. Вона додала, що «скоро Україною буде половина Росії, якщо Путін буде так себе вести».

Після форуму Юлія Тимошенко взяла участь у церемонії розгортання найбільшого в Україні державного прапора розміром 40 на 60 метрів під скандування “Схід і захід разом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *