Молодь з усієї Волині вшанувала козаків під Берестечком

DSC02148
Понад 80 активістів Волинського осередку ВМГО «Батьківщина молода» на  кілька днів відключилися від інтернету, та стали козаками у місці героїчної слави – могилах захисників України під Берестечком.

Таборування   тривало з 20 по 23 червня у  Національному історико-меморіальному заповіднику  «Поле Берестейської  битви», що в с. Пляшева Рівненської області.

Учасники табору мали надзвичайну можливість відчути  справжній дух козаччини, відвідати, та схилити голови з пошаною над козацькими могилами, побачити на власні очі життя малої Січі. – більше фото тут – http://vk.com/album-51029193_197598371


Кожен з учасників таборування  мав свої обов’язки та  певну роботу,  хтось був задіяний на польовій кухні, хтось  тримав варту в осавульній службі, хтось допомагав  Козацькому Стрілецькому Братству  у офіційних заходах .  Але і про справжні українські забави теж не забували, адже  проводились вечорниці, святкування Івана купала за всіма звичаями та традиціями. Також, відбувся великий квест по місцях битви. 8 команд по 4 учасника шукали по місцях битви речення, що залишили козаки по собі «Нас тут 300 як скло, товариства полягло».

Час, проведений в козацькому таборі був дуже захоплюючий, адже  кожен  тут знайшов щось корисне для себе, більше дізнався  про історію, краще  зрозумів історичну минувшину України. Такі поїздки дозволяють молодим людям збагнути та усвідомити  велич та культуру нашої нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *