Молодь вшанувала жертв голодомору – панахидою.

23 листопада 2013 року в м. Луцьку гідно вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр. Адже після загальноміської Скорботної ходи, молоді лучани, активісти різних громадських організації, зокрема «Іскри», «Національного Альянсу» та «Тризубу» прийшли помолитися за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду. Захід із вшанування пам’яті мільйонів загиблих українців, знищених окупаційним режимом був організований українськими патріотами із різних організацій, та не носив жодного політичного характеру. Усі фото із акції тут – http://vk.com/album-51029193_183072607

Близько сотні жителів міста о 19:00 год. запалили свої лампадки та свічки біля Собору Холмської Богоматері та разом зі священиками молились за душі українців, знищених в 32-33 рр., за майбутнє Української держави та за підписання Угоди про асоціацію із Євросоюзом. Після короткої панахиди присутніх закликали доєднатися до Євромайдану.

Після виступів, учасники акції залишили біля хреста свої запалені лампадки горіти всю ніч, та своїм мерехтінням нагадувати жителям міста про страшний геноцид, голод, створений штучно окупаційним комуністичним режимом, з метою знищення українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *