Молодь села Прилуцьке проявили патріотизм

P1150240_resultСьогодні, 9 травня, у День Перемоги кілька десятків учнів Прилуцької загальноосвітньої школи  зібралось поблизу навчального закладу, аби підтримати єдність України і пройти урочистою ходою до Меморіалу слави. Згуртували учнів активісти ВМО «Батьківщина Молода».

 Патріотичний флешмоб у селі Прилуцьке активісти ВМО «Батьківщина молода» вирішили провести у знаковий день для країни – День Перемоги. Зі слів організаторів, такі флешмоби та акції на території Волинської області зараз є необхідними. Тому вони й надалі старатимуться згуртовувати свідому та активну молодь й проводити схожі заходи.

Власне школярі та громадські активісти села Прилуцьке вирішили зібратись у святковий день, аби показати свою небайдужість. Вони  пройшлись урочистою ходою від школи до Меморіалу слави.  Під час ходи її учасники скандували такі гасла: «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Крим – це Україна!», «Україна Єдина!».

P1150296_result

Окрім цього, за допомогою кольорових аркушів паперу молодь склала Державний прапор України. Також учасники флешмобу фотографувались із плакатами, на котрих написали різноманітні заклики єднання українців. Зокрема «Я – за єдину Україну!», «Любим росіян, зневажаємо Путіна», «Ми – єдиний народ», «Я – за мир» та інші.

Приємним було і те, що до акції долучались мешканці й гості села. Які активно підтримали молодь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *